| Kartal Şahin, MA, Uzm. Klinik Psikolog

Kurumsal Danışmanlık Çalışma Alanları: Kurumsal Danışmanlık, Çalışanlara Yönelik Kısa Süreli Çözüm Odaklı Psikoterapi, Tüketici Psikolojisi ve Marka Algı Yönetimi

Kurumsal Danışmanlık

 
Kurumsal Danismanlik

Kurumsal Danışmanlık

Şirket ya da şirket çalışanlarının sorunlarla baş etme yöntem ve kapasitelerini geliştirmeyi; daha verimli, daha stabil bir çalışma ortamı yaratmayı; daha işlevsel ve üretken fikirlerin gelişmesi için kurum içi pozitif iletişimi arttırmayı hedefler. Yüksek performans, çoğunlukla mutlu çalışanların eseridir.

 

 
Çalışanlara Yönelik Kısa Süreli Çözüm Odaklı Psiko

Çalışanlara Yönelik Kısa Süreli Çözüm Odaklı Psikoterapi

Şirket içi ikili ilişkiler, duygusal ilişkiler, stresli rekabet ortamı, mobbing ve çalışanların özel hayatlarındaki problemler çalışma performansını ve sürekliliğini olumsuz etkiler. 4-6 seanslık Çalışanlara Yönelik Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ile bu olumsuz etkileri minimalize edebilir, daha mutlu çalışanlarla daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

 

 
Tüketici Psikolojisi ve Marka Algı Yönetimi

Tüketici Psikolojisi ve Marka Algı Yönetimi

Bir hizmet ya da ürünü tüketmemiz için çoğunlukla ona ihtiyacımızın olması yeterli değildir. O ürün veya hizmetin öncelikli ihtiyacımız olduğuna karar vermemiz, ona sahip olduğumuz için daha eksiksiz bir ‘ben’  olacağımızı düşünmemiz ya da o ürüne sahip olduğumuzda daha ayrıcalıklı hissedeceğimize inanmamız gerekir ve sonrasında tüketim gerçekleşir. Kişiyi tüketime iten süreçlerin çoğu Tüketici Psikolojisi ve Marka Algısıyla ilgilidir.
Lezzetin yiyeceğin ağzımızda bıraktığı tad ile ilgili olduğunu inanırız çünkü son derece somuttur öte yandan Coca Cola veya Pepsi’nin bize daha lezzetli olduğunu düşündüren tadı değil, markanın bizdeki algısıdır.

 

Markanızın tüketicide uyandırmasını beklediğimiz hisleri ve marka algısına birlikte karar veriyoruz. Markanızın fiyat politikası, satış - hizmet sonrası tüketici ile ilişkide kalma biçimi, reklam bütçe politikası ve yönetimi, web site tasarımı, görsel tasarımları, sosyal medya yönetimi gibi önemli konuları sizinle birlikte istişare ettikten sonra Tüketici Sorunları Derneği(TUSODER) Genel Sekreteri sayın Kerem Ateş ve ekibiyle, birlikte oluşturduğumuz politikaya göre planlıyoruz. Ekipçe marka politikası; görsel tasarım, web tasarımı, reklam yönetimi, Seo işlemleri, sosyal medya yönetimi, tüketici memnuniyet araştırmaları gibi çeşitli konularda çalışmalar yaparak, hayallerinizi hedefleriniz haline getiriyoruz.